Bordslampa Josef Frank Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2563, stomme i trä, textilskärm, två ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 77 cm

Slitage, gulnad, krackelering

707379

2019-11-27