Tillbaka till katalog

Bordslampa IKEA

Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, IKEA, 1970/80-tal, höjd 76,5 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

707391

Datum:

2019-11-29