Samling böcker

Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker
Samling böcker

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, samling ca 56 vol, 18-1900-tal, bl a Geijer / Afzelius ´Svenska Folk-visor, band 2-3, 1816´, ´C.M. Bellmans samlade skrifter del 1-5, 1 vol, 1836-1838´, flera bokband ´Runa´, ´Dan Andersson´, ´Fröding´, ´Tegnér´ m fl

Skador: Blandad kondition, skador förekommer, ej genomgångna

707403

2019-11-28