Bordslampa Swedish Grace

Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace
Bordslampa Swedish Grace

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Swedish Grace, 1940-tal, mässing, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

707416

2019-11-29