Soppslevar silver

Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOPPSLEVAR, 3 st, silver, 1800-tal, varav en med svarvat träskaft, bl a Möllenborg, Grönvall, längd ca 37-43 cm, vikt inkl träskaft ca 579 g

Smärre buckla (Möllenborg), lagning vid fäste (Grönwall), träskaftet med färgbortfall

707434

2019-11-28