Ewald Dahlskog fat

Ewald Dahlskog fat
Ewald Dahlskog fat
Ewald Dahlskog fat
Ewald Dahlskog fat
Ewald Dahlskog fat
Ewald Dahlskog fat

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

EWALD DAHLSKOG (1894-1950), fat med motiv av fisk, grön/gul, 1930-tal, signerad EB, för Bo Fajans, diameter ca 33 cm

Smärre repa

707454

2019-11-28