Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
EWALD DAHLSKOG (1894-1950), fat med motiv av fisk, grön/gul, 1930-tal, signerad EB, för Bo Fajans, diameter ca 33 cm
Smärre repa
707454
2019-11-28