Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARL BERTIL LUNDH oljemålning, signerad, olja på duk, ca 37x44,5 cm
Zustandsbeschreibung
707459
2019-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner