Skåp
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅP, allmoge, 1900-talets första del, bemålad fur, två dörrar, ett bakomvarande hyllplan, höjd ca 95 cm, 87x45 cm
Åldersrelaterat bruksslitage, lås och nyckel saknas, äldre renoveringar och kompletteringar
707463
2019-12-08