Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

SKÅP, allmoge, 1900-talets första del, bemålad fur, två dörrar, ett bakomvarande hyllplan, höjd ca 95 cm, 87x45 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, lås och nyckel saknas, äldre renoveringar och kompletteringar

707463

2019-12-08