Hans Bergström vägglampa

Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa
Hans Bergström vägglampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, vägglampa, Ateljé Lykta, 1960-tal, mässing, ställbar, genombruten skärm, invändigt lackerad, höjd ca 16 cm

Slitage, funktionen garnteras ej

707470

2019-11-29