James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): Komposition med skäggig man, färgetsning med carborundum, delvis kolorerad, signerad J. Coignard, numrerad 24/75, bladstorlek ca 66x52 cm

707483

2019-11-27