Lindau & Lindekrantz, barstolar S-70
Valmis
2019-12-10
707485
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, 5 barstolar, "S-70 / Linda", lackerade metallstommar, färgade plastsitsar, sitshöd ca 62 cm
Slitage med visst färgbortfall och repor, mindre rostangrepp