Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, 5 barstolar, "S-70 / Linda", lackerade metallstommar, färgade plastsitsar, sitshöd ca 62 cm
Slitage med visst färgbortfall och repor, mindre rostangrepp
707485
2019-12-10