Golvvas Fiedler Bo Fajans

Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans
Golvvas Fiedler Bo Fajans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA FIEDLER, "Mistel", 3 dlr, Bo Fajans, 1900-talets mitt, blåglaserad, dekor i relief, märkt BO/834, 835, 825, höjder ca 18,5-9,5 cm

Smärre slitage

707491

2019-11-28