Poul Kjaerholm soffa

Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa
Poul Kjaerholm soffa

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

POUL KJAERHOLM, "PK-31", soffa, Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1958, tvåsitsig, stål, klädd i svart skinn, lösa rygg- och sittdynor, längd ca 138 cm, sitthöjd 32 cm

Kraftigt slitage, smärre skador

707496

2019-11-27