Pelarbord 1800-talets andra hälft
2019-11-28
707498
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PELARBORD, 1800-talets andra hälft, svartlackerat, bordsskiva, polykrom dekor av blommor, inläggningar i pärlemor, höjda ca 63, 57x47 cm
Smärre ytskador