Bertil Vallien champagneglas Millennium
Vollendet
2019-11-27
707506
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, "Millennium", champagneglas, 6 st, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade och numerade, höjd ca 26, i 3 st originalschatull
Schatull med slitage och fläckar