Bertil Vallien champagneglas Millennium

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Millennium", champagneglas, 6 st, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade och numerade, höjd ca 26, i 3 st originalschatull

Schatull med slitage och fläckar

707506

2019-11-27