Edition noël Chanel Classic Single Flap 1980-tal
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
CHANEL, Classic Single Flap, 1980-tal, svart quiltat lammskinn, invändigt klädd med burgundyfärgat skinn, invändig ficka med dragkedja, vridlås med dubbla C, axelrem med tvinnat skinnband, silverfärgade detaljer, invändigt etikettmärkt Chanel R CC Made in France, samt lås märkt i godset Chanel Paris, ca 21x14x6 cm
Enligt uppgift inköpt på 1980-talet hos Chanel på Kastrup (Copenhagen Airport).
Mycket fint skick. I stort sett oanvänd.
707532
2019-12-08