Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, 2 våningar, varav översta är en avtagbar bricka, mässing och glas, höjd ca 55, 40 x 40 cm
Slitage
707540
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här