Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Framför radioaparaten, signerad Tilpo, dtaterad atergo 2002, olja på duk, ca 50x50 cm

707546

2019-11-27