Bruckmann vinkylare
2019-11-30
707558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUCKMANN, vinkylare, 1960/70-tal, teak samt nysilver, höjd 22 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Bruksslitage