Vitrinskåp England 1900-talets andra hälft
2019-12-02
707584
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, 2-delat, mahognyfanér, invändig belysning, höjd ca 190, 150 x 40 cm
Repor, märken, fläckar