Erik Lindahl
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK LINDAHL (1952): fine art print, "BB King Haag 1982" och "Leonard Cohen Gothenburg 1976", signerade, numrerade 1/30, bildmått 33,5x21 cm respektive31,5x22 cm
Inga synliga skador, ej examinerade ur ramar
707587
2019-12-06