Åke Wilhelm Andersson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Landskap med väg, signerad ÅWA, olja på pannå, ca 18x41 cm
Kuntoraportti
707598
Päivämäärä:
2019-11-27