Åke Wilhelm Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Landskap med väg, signerad ÅWA, olja på pannå, ca 18x41 cm

Kuntoraportti

707598

Päivämäärä:

2019-11-27