Bicorne för sjöofficer

Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer
Bicorne för sjöofficer

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

BICORNE, för sjöofficer, 1900-tal, MEA, Stockholm

Lös läderrem, ytskador

707611

2019-11-27