Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, signerad, Isfahan, s.k. korkull med silkesinslag på silkesvarp, ca 230 x 146 cm

Skador: Fläckar

707618

2019-12-05