Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, HANDSPEGEL, SALTKAR, 4 dlr, silver, 1900-tal, en med emalj, spegelns längd 26 cm

Slitage, bucklor, lagningar

707625

2019-11-27