Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, 1700-tal, barock, lock med reliefdekor av fågel, liv med växtdekor, längd ca 6,5 cm, vikt ca 51 cm

Lagningar, bucklor, slitage

707629

2019-11-27