Anoli Perera

Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANOLI PERERA (född 1962, Sri Lanka): Figurkomposition, bemålade bildelar/motorhuv, signerad och daterad 98, mått ca. höjd 185, längd 145 cm

PROVENIENS:
Från "Konstauktion med Utan Gränser på
Historiska muséet 21nov 1999".

707641

2019-11-29