Anoli Perera
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANOLI PERERA (född 1962, Sri Lanka): Figurkomposition, bemålade bildelar/motorhuv, signerad och daterad 98, mått ca. höjd 185, längd 145 cm
PROVENIENS:
Från "Konstauktion med Utan Gränser på
Historiska muséet 21nov 1999".
707641
2019-11-29