Anoli Perera
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANOLI PERERA (född 1962, Sri Lanka): Figurkomposition, signerad och daterad 98, olja på duk, mått ca. höjd 147, längd 178 cm
PROVENIENS:
Från "Konstauktion med Utan Gränser på
Historiska muséet 21nov 1999".
Tryckmärke
707645
2019-11-29