Anoli Perera

Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera
Anoli Perera

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANOLI PERERA (född 1962, Sri Lanka): Figurkomposition, signerad och daterad 98, olja på duk, mått ca. höjd 147, längd 178 cm

PROVENIENS:
Från "Konstauktion med Utan Gränser på
Historiska muséet 21nov 1999".

707646

2019-11-30