Bordsskedar silver

Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSSKEDAR, 42 st., 18/1900-tal, silver, varierande modell och mästare, vikt ca 1885 g

Slitage, gravyrer

707663

2019-11-28