Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÅSSLEVAR 5 st., SOCKERSTRÖARE 9 st., silver, 18/1900-tal, vikt exkl såsslev med träskaft 755 g
Slitage, skador, lagningar, gravyrer
707672
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här