Såsslevar

Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSLEVAR 5 st., SOCKERSTRÖARE 9 st., silver, 18/1900-tal, vikt exkl såsslev med träskaft 755 g

Slitage, skador, lagningar, gravyrer

707672

2019-11-28