Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TALLRIKAR, fajans, Holland, 1700-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, krackeleringar, sprickor
707673
2019-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner