Figuriner 1800-tal

Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st., porslin, 1800-talets slut, nyrokoko, i form av kurtiserande par, polykromt bemålade, höjd ca 17,5-20,5 cm

Nagg

707704

2019-11-28