Saltskedar

Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTSKEDAR, 15 st., silver, 18/1900-tal, delvis förgyllda, vikt ca 130 g

Slitage

707708

2019-11-28