Bordsarmatur Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformad, famille rose, total höjd ca 30 cm

Borrad för el, kantlagning

707718

2019-11-28