Svärd
Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
SVÄRD, 2 st, sammansatta, med pallaschklingor, den ena P-stämplad, den andra med spår av krona, klingorna längd ca 100 resp. 96, total längd 117 resp 113 cm
Slitage, rost, hack, en klinga med bortfall
707723
2019-11-30