Svärd

Svärd
Svärd
Svärd
Svärd

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SVÄRD, 2 st, sammansatta, med pallaschklingor, den ena P-stämplad, den andra med spår av krona, klingorna längd ca 100 resp. 96, total längd 117 resp 113 cm

Slitage, rost, hack, en klinga med bortfall

707723

2019-11-30