Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, ETUIER, SKULPTUR, SALTKAR, MEDALJER, m.m. silver, 18/1900-tal
Slitage, skador, gravyr
707725
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här