Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

DOSOR, ETUIER, SKULPTUR, SALTKAR, MEDALJER, m.m. silver, 18/1900-tal

Slitage, skador, gravyr

707725

2019-11-28