Berthoud fickur
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTHOUD, fickur, 18 k guld, 1700-talets slut, Frankrike, Paris, spindelgång, emaljerurtavla,diameter 5 cm, vikt ca 92,9, nyckel i delvis 18 k guld med emalj medföljer
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre emaljskador
707730
2019-12-15