Fred Andersson oljemålning

Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): "Leeds-Tottenham 1-1", signerad och daterad Fred Andersson -67, olja på duk, ca 73x60 cm

707743

2019-11-28