Jürgen von Konow

Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): Figurscen, signerad och daterad 1950, olja på pannå, ca 23x58 cm

707744

2019-11-28