Broscher kedjor hänge

Broscher kedjor hänge
Broscher kedjor hänge
Broscher kedjor hänge
Broscher kedjor hänge
Broscher kedjor hänge
Broscher kedjor hänge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, sterlingsilver, vit emalj, i form av blomma, stämplad Hroar Prydz, Norge, HÄNGE/PUDERDOSA, guillocherad ljusblå emalj, ARMBAND, 2 st., en med dekor av markasiter och odlad saltvattenspärla, HALSBAND, BROSCH, med fasetterade pastestenar, BROSCH, Ulla Fock 1963 Sweden, mm, delvis silver

Vit blombrosch med lagning vid broschnålens fäste, halsband saknar lås

707750

2019-11-30