Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RITBORD, 1940/50-tal, fanérat med teak, ställbart, höjd 62, 101x70 cm
Märken och slitage
707763
2019-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här