Ritbord 1900-tal

Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal
Ritbord 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITBORD, 1940/50-tal, fanérat med teak, ställbart, höjd 62, 101x70 cm

Märken och slitage

707763

2019-11-27