Tissot armbandsur

Tissot armbandsur
Tissot armbandsur
Tissot armbandsur
Tissot armbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, "Seastar Seven", 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, diameter 22 mm, armband, oädel gulmetall, originaletui medföljer

Boett med gåvogravyr, verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor

707781

2019-11-30