Oljemålning man vid öltunna 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv med sovande man vid öltunna, olja på pannå, ca 16 x 14 cm

707803

2019-12-02