Hermann Eichberg efter skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

HERMANN EICHBERG, efter, skulptur, patinerad metall, signerad i godset, höjd ca 40 cm

Sockel med skador, lagningar

707810

2019-12-02