Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier, 108/180, serigrafi, bildmått ca 54x74 cm

707812

2019-11-27