Stolar senbarock
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 1 par, senbarock, 1700-tal, stommar i alm, lösa stoppade och klädda sitsar, sitshöjd 48 cm
Åldersrelaterat slitage med enstaka sprickor, mindre skador och ställvis maskstugna, renoverade och kompletterade
707815
2019-12-10